Business Consulting Center

Nowości z BCC. Informacje ze świata IT i rynku SAP.

Nowe usługi, rozwiązania, kontrakty, wywiady z przedstawicielami BCC.

Media o nas

Wirtualny Nowy Przemysł
Wirtualny Nowy Przemysł, 27 I 2015
BCC spodziewa się w br. dalszego wzrostu rynku IT

Bartłomiej Buszczak, Prezes BCC podsumował rok 2014 i przedstawił trendy na najbliższe 12 miesięcy. Według Prezesa BCC tematy, które zdominują rynek w  najbliższym czasie to outsourcing IT, usługi w chmurze, big data i mobilność. 

Pełny komentarz na WNP.pl

Gazeta Finansowa
Gazeta Finansowa, 16 I 2015
Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać

Oferta rynkowa systemów dostępnych w modelu SaaS jest w Polsce coraz bogatsza, porównywalna do innych krajów Europy Zachodniej, choć oczywiście prym na tym polu wiodą producenci z USA. W porównaniu z niektórymi krajami Europy jesteśmy wręcz kilka kroków do przodu. Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać. O potencjale cloud computing`u, korzyściach z takie modelu wykorzystania systemów IT i rozwiązaniu BeeOffice opowiadał Jakub Żurek, Sales Manager w BCC.  

Puls Biznesu
Puls Biznesu, 2 IV 2014
Farmacja stawia na IT

Centrum Outsourcingowe BCC wspiera użytkowników i administratorów systemu SAP wykorzystywanego przez USP Zdrowie, producenta leków dostępnych bez recepty. 

Rzeczpospolita
Rzeczpospolita, I IV 2014
Outsourcing IT kusi coraz bardziej

Polskie przedsiębiorstwa chętniej przechodzą na zdalny model korzystania z oprogramowania i infrastruktury - wynika z badania rynku usług IT w Polsce przygotowanego przez Centrum Outsourcingowe BCC.  

Biznes Benchmark Magazyn
Biznes Benchmark Magazyn, X 2013
BeeOffice - biurowa rewolucja z chmury

BeeOffice to dostępny przez przeglądarkę internetową pakiet przydatnych w codziennej pracy narzędzi wspomagających zarządzanie  biurem i zespołem pracowników. BeeOffice pozwala na usprawnienie i usystematyzowanie tych czynności, które dotychczas w małej firmie były obsługiwane „ustnie”, „papierkowo”, lub też w mailach, plikach Excela czy katalogach sieciowych.

Więcej o rozwiązaniach IT dla małych i średnich firm znajdą Państwo w "Biznes Benchmark Magazyn"

Kontakt Plus
Kontakt Plus, (3)2013
Lepsza kontrola przepływów finansowych, większe bezpieczeństwo transakcji i dynamiczny rozwój dostępnych operacji

EasyBanking to rozwiązanie umożliwiające bezpośrednią komunikację online systemu finansowego SAP z bankiem. Korzyści to m.in. mniejsza pracochłonność, wyższy poziom bezpieczeństwa i eliminacja ryzyka błędów. Rozmowa z Krzysztofem Siwcem, Menedżerem Rozwoju Biznessu w BCC o najnowszych rozwiązaniach w zakresie integracji systemów finansowo-księgowych z bankiem.
Więcej informacji o usługach Banku Pekao dla klientów korporacyjnych: http://www.pekao.com.pl/corporate/Kontakt_Plus

Bloomberg Businessweek Polska
Bloomberg Businessweek Polska, 30 IX 2013
Celem może być wszystko

W miarę wchodzenia w erę sieci "machine to machine" (M2M) i wraz ze wzrostem z liczby sprzętów, z którymi możemy się komunikować zdalnie za pomocą komputerów lub urządzeń mobilnych, wzrasta też ryzyko, że padniemy ofiarą cyberprzestępców. Niebawem skutki ataków elektronicznych zaczniemy odczuwać na własnej skórze. Dosłownie.

MSI
MSI, 20 III 2013
Najlepszy dostawca IT dla przemysłu 2012

To już szósta odsłona konkursu MSI Polska. Siłą konkursu jest oparcie werdyktu na opiniach klientów, czyli bezpośrednich użytkowników wdrażanych rozwiązań. Uroczyste ogłoszenie tytułów „Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu 2012” przyznanych przez redakcję MSI Polska odbyło się 20 marca 2013 r. BCC zostało laureatem konkursu w kategorii Outsourcing IT.

Puls Biznesu
Puls Biznesu, 12 XII 2012
Nie wszystko musisz robić sam

Kupowanie doładowań do bezabonamentowych telefonów komórkowych, opłacanie rachunków za gaz, prąd, mieszkanie, akceptacja kart płatniczych z użyciem terminali POS - rozliczaniem takich transakcji zajmuje się firma PayUp Polska. I to w trybie 24/7/365 (czyli 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku). Nic dziwnego, że operator potrzebuje niezawodnych i dostępnych dla klientów systemów IT. Zapewnia je m.in. dzięki współpracy z Centrum Outsourcingowym BCC.

Computerworld
Computerworld, 06 XI 2012
W Inter Metal bez działu IT jest lepiej

Dwa lata temu firma Inter Metal zrezygnowała z działu IT. W tym samym czasie zdecydowała o wdrożeniu systemu ERP. Aktualnie, nie posiadając żadnych wewnętrznych zasobów IT, pracuje na rozwiązaniu SAP, które jest hostowane i administrowane w Centrum Outsourcingowym BCC. Outsourcing SAP okazał się w skali roku tańszy o około 35% od własnej obsługi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Do góry

Formularz kontaktowy

Masz wyłączoną obsługę JavaScript. Aby skorzystać z formularza, włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.

* pola obowiązkowe

Nasi klienci:

 • Ramirent SA
 • Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o.
 • PayUp Polska SA
 • TPV Displays Polska Sp. z o.o.
 • Sitech sp. z o.o.
 • Armac Systems (Irlandia)
 • Firestone Industrial Products Poland sp. z o.o.
 • Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o.
 • Pekaes S.A.
 • Strauss Cafe Poland (dawniej Elite Cafe)
 • Herlitz sp. z o.o.
 • Aral Polska
 • Gerresheimer Bolesławiec SA
 • Tuplex sp. z o.o.
 • Knorr-Bremse Systemy dla Kolejowych Środków Lokomocji
 • PCC Rokita SA
 • Grupa Scanclimber (Finlandia, Niemcy, Polska)
 • Knauf Polska
 • Poli-Eco Tworzywa Sztuczne sp. z o.o.
 • Maspex

więcej

zwiń