Business Consulting Center

BCC: konsulting SAP, outsourcing IT, rozwój oprogramowania.

400 klientów w ponad 40 krajach.

Strategia firmy

"BCC +international" to nazwa strategii rozwoju BCC do roku 2017. Strategia „BCC +international” zakłada otwarcie oddziałów zagranicznych (pierwszy - w Niemczech - został już uruchomiony), znaczne zwiększenie przychodów firmy z projektów poza Polską, przy jednoczesnym utrzymaniu pozycji lidera rynku SAP w kraju.

Plan zakłada zwiększenie zespołu konsultantów do ponad 300 osób, w tym możliwą budowę centrum nearshoringowego za wschodnią granicą. W efekcie, przychody firmy mają przekroczyć 140 mln zł, przy czym docelowo ponad 60% przychodów będzie pochodzić z realizacji projektów poza Polską.

Rozwój będzie finansowany z bieżących zysków przedsiębiorstwa. Jeśli polepszą się długoterminowe scenariusze rozwoju koniunktury gospodarczej, BCC powróci do planów emisji publicznej akcji.

Zgodnie z założeniami strategii "BCC +international", BCC będzie się koncentrować na usługach związanych z systemami SAP i na outsourcingu IT; firma będzie też rozwijać ofertę konsultingu IT oraz produkcję własnego oprogramowania.

zwiń