Business Consulting Center

BCC: konsulting SAP, outsourcing IT, rozwój oprogramowania.

400 klientów w ponad 40 krajach.

Kierownictwo

Kadrę zarządzającą BCC tworzy zespół ludzi związany z firmą od wielu lat. Część członków zarządu firmy jest jednocześnie jej udziałowcami.

Członkowie zarządu BCC (Business Consulting Center Sp. z o.o. z siedzibą w Polsce):

Bartłomiej Buszczak

Prezes Zarządu

Ukończył studia na Politechnice Poznańskiej, stypendysta Deutscher Akademischer Austausch Dienst. Z BCC związany od 1997 roku. Najpierw jako konsultant SAP, potem Kierownik Projektów SAP i Dyrektor ds. Konsultingu. W latach 2005-2007 odpowiedzialny za bieżące kierowanie spółką jako Dyrektor Generalny. Od 2008 roku Prezes Zarządu BCC. Poza pracą zawodową jego zainteresowania obejmują inwestycje kapitałowe (giełda, forex), w wolnych chwilach słucha dobrej muzyki, jest audiofilem, fan motocykli.

Piotr Rogala

Dyrektor ds. Finansowych, Członek Zarządu

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a także studiów podyplomowych na warszawskiej SGH. Wcześniej pracował m.in. w Żywiec Trade. Od 1998 w BCC pełni funkcję Dyrektora Finansowego, a od 2001 również Członka Zarządu. Jest odpowiedzialny za kształtowanie i realizację strategii finansowej firmy. Jest miłośnikiem muzyki metalowej, uczestniczy w rajdach samochodowych. Spędza chętnie czas z rodziną, zwłaszcza na nartach.

Piotr Brzoskowski

Dyrektor ds. Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego, Członek Zarządu

Związany jest z BCC od 1997 r. Od tego czasu był zaangażowany w kilkadziesiąt przedsięwzięć wdrożeniowych w roli konsultanta wdrożeniowego i kierownika projektów SAP. Od 2000 r. pełnił funkcję Lidera Zespołu Kontrolingu, Menedżera ds. Rozwoju Biznesu w obszarach Finanse, Analizy, Planowanie oraz Łańcuch Dostaw, a następnie Dyrektora ds. Konsultingu. Jego zakres odpowiedzialności to również reprezentowanie BCC na komitetach sterujących oraz udział w kształtowaniu zasad współpracy z kluczowymi Klientami firmy. Piotr Brzoskowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Jest certyfikowanym konsultantem SAP w zakresie kontrolingu. Posiada również certyfikaty APICS oraz PMP.

Waldemar Sokołowski

Dyrektor Działu Usług IT, Członek Zarządu

Jest absolwentem Informatyki na Politechnice Poznańskiej, posiada tytuł MBA. W BCC zbudował silne centrum kompetencyjne w zakresie technologii SAP. W BCC od 1997 roku, do 2004 r. pełnił funkcję Dyrektora ds. Technologii Informatycznych, a następnie Dyrektora ds. Usług Outsourcingowych. Interesują go szachy, genealogia, podróże, sport (narciarstwo, nurkowanie). Wolny czas spędza aktywnie, najchętniej z synami.

Andrzej Moskalik

Dyrektor ds. Współpracy z Klientami, Członek Zarządu

Związany z BCC od 2001 r. Studiował Zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim oraz administrację w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Do jego obowiązków należy kierowanie zespołem odpowiedzialnym za współpracę z klientami BCC oraz za sprzedaż usług i produktów firmy. Prywatnie - lubi podróżować, ceni włoskie wina i auta, chętnie bierze udział w rajdach samochodowych.

Michał Kunze

Dyrektor Działu Rozwoju Oprogramowania, Członek Zarządu

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od 1995 roku uczestniczył i kierował projektami wdrożeń SAP dla kilkunastu klientów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Finlandii i Holandii. Związany z BCC od 2001 w roli kierownika projektu. Od 2006 roku organizował pracę Biura Projektów BCC. Obecnie w roli Dyrektora Rozwoju Oprogramowania kieruje działem tworzącym nowe produkty software'owe Grupy BCC (ECM, Edistrada, BeeOffice, aplikacje mobilne), w technologiach Java i .NET. Posiada certyfikat PMP.

zwiń